cart icon 1 135,90 

Naturalne kosmetyki babo

Naturalne bardziej niż myślisz

Marka babo jest naturalną marką kosmetyczną, która nie dobiera pielęgnacji ze względu na wiek, lecz zwraca uwagę na konkretne potrzeby i problemy skóry. Nasze kosmetyki to połączenie natury z nauką. Kosmetyki to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim nasza PASJA. Ciągła nauka, szukanie ciekawych surowców, czytanie badań to nasza codzienność. Fascynuje nas synergia składników, którą znajdziecie w naszych produktach.

Poszukujesz naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów a przy okazji pragniesz wspierać polskie marki? Chcesz zainwestować w wysokiej jakości kosmetyki, które poprawią stan Twojej skóry? Nasze produkty uwzględniają konkretne potrzeby i problemy skórne. Naturę łączymy z nauką, tak samo jak pracę z pasją. Jako producent ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, aby stworzyć idealne wyroby. Poczytaj więcej o marce babo i skorzystaj z naszej oferty!

Co wyróżnia kosmetyki babo wśród innych produktów?

Obecnie proponujemy trzy linie kosmetyczne, czyli:

 • your time keeper - nawilżanie i prewencja przeciwzmarszczkowa. Linia ta idealna jest również dla skór wrażliwych oraz po zabiegach kosmetycznych,
 • RELAX&SHINE - rozświetlenie, odżywienie, regeneracja. Linia stworzona do regeneracji skóry, rozświetlenia, zdrowego blasku. Jest polecana każdemu, ale szczególnie zmęczonej skórze, skórze palacza.
 • your simple care - prostota i natura połączona z zaawansowaną technologią. Produkty tej linii mają proste, krótkie składy, ale w każdym w produktów znajdziesz EKSTRA składnik aktywny, który wyróżnia się na rynku kosmetycznym.

Przekonaj się o wysokiej jakości kosmetyków marki babo. Zakup je prosto od producenta już dziś!

Aktualnie posiadamy trzy linie kosmetyczne:

 

Pierwszą linią kosmetyczną jest linia your time keeper. Składniki aktywne łagodzą skórę, zmniejszają jej wrażliwość, działają przeciwzmarszczkowo,  silnie nawilżają.

Druga linia marki babo RELAX&SHINE dba o odżywienie, regenerację i rozświetlenie skóry. Linia dedykowana wszystkim typom skóry. Szczególnie zalecana osobom potrzebującym rozświetlenia, odżywienia, regeneracji, dla skór niedotlenionych, szarych (np. u palaczy), dojrzałych, wrażliwych.
Dwa główne składniki linii to ekstrakt z kakaowca, który rozluźnia i wygładza skórę i zmniejsza jej napięcie. Oraz ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, który wpływa pozytywnie na naczynia krwionośne, poprawia mikrokrążenie, stymuluje produkcję kolagenu, łagodzi stany zapalne, jest źródłem antyoksydantów.
Trzecia linia your simple care skupia się na z pozoru prostszych niż dotychczas recepturach i krótszych składach. Jednocześnie w każdym produkcie znajdziemy składnik lub składniki aktywne, które są wiodące dla danego kosmetyku. Prostota połączona z technologią. W tej linii stawiamy na krótsze składy, dodając do formulacji świetnie działające składniki aktywne.

BABO NATURALNE KOSMETYKI

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

organic fruitsorganic vegetablesorganic juicesorganic dried fruits
X
1
  1
  Twój koszyk
  Krem SENSO marki babo
  Senso krem do twarzy 50ml
  1 X 135,90  = 135,90