Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Dlaczego nasze kosmetyki?
Bogate składy kosmetykówFormualcje naszych kosmetyków dobieramy miesiącami, sprawdzamy ich działanie, testujemy. Gotowy produkt to wynik starannie dobieranych przez nas dostawców i liczne testy na nas samych. Wszystko po to, by dostarczyć Ci najlepszy kosmetyk, jaki jesteśmy w stanie.
Dbamy o środowiskoOpakowania naszych kosmetyków są szklane lub z materiałów z recyklingu. Paczki pakujemy w papier i biodegradowalne chrupki - wyrzuć je do pojemnika BIO.
Mała manufaktura | lokalne zakupyJesteśmy małą manufakturą, która działa lokalnie na dolnymśląsku - w Trzebnicy. Wspierając nas, NIE wspierasz wielkiego koncernu, tylko 3 kobiety, które swoją ciężką pracą chcą zarobić na życie :) My to doceniamy!
Małe partie kosmetykówProdukujemy małe, ale częste partie. Wszystko po to, byś dostał/a świeży kosmetyk.
Antyalergiczne, niezwykłe zapachyW naszych kosmetykach znajdziesz tylko antyalergiczne zapachy z certyfikatami. Nie znajdziesz u nas zapachów, które ma większość kosmetyków naturalnych. Nasze zapachy są oryginalne i nietuzinkowe.
Współtworzone przez farmaceutkęWszystkie składy dobierane są przez doświadczony zespół, któremu przewodzi doświadczona farmaceutka, zakochana w synergii nauki i natury. Możesz mieć pewność, że formulacje, które dobiera działają perfekcyjnie!
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.