cart icon 1 50,40 

KOSMETYKI BABO

Naturalne bardziej niż myślisz

Marka babo jest naturalną marką kosmetyczną, która nie dobiera pielęgnacji ze względu na wiek, lecz zwraca uwagę na konkretne potrzeby i problemy skóry.

Nasze kosmetyki to połączenie natury z nauką. Kosmetyki to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim nasza PASJA. Ciągła nauka, szukanie ciekawych surowców, czytanie badań to nasza codzienność. Fascynuje nas synergia składników, którą znajdziecie w naszych produktach.

Aktualnie posiadamy dwie linie kosmetyczne:

  
Pierwszą linią kosmetyczną jest linia Your time keeper. Głównymi składnikami linii są beta-glukan z drożdży, który wzmacnia odporność skóry, łagodzi i działa przeciwzmarszczkowo, oraz betaina z buraka cukrowego, która silnie nawilża.
Z oferty marki można dopasować produkty do każdego rodzaju skóry. To co łączy wszystkie te produkty to prewencja przeciwzmarszczkowa i nawilżanie.
Druga linia marki babo RELAX&SHINE dba o odżywienie, regenerację i rozświetlenie skóry. Linia dedykowana wszystkim typom skóry. Szczególnie zalecana osobom potrzebującym rozświetlenia, odżywienia, regeneracji, dla skór niedotlenionych, szarych (np. u palaczy), dojrzałych, wrażliwych.
Dwa główne składniki linii to ekstrakt z kakaowca, który rozluźnia i wygładza skórę i zmniejsza jej napięcie. Oraz ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, który wpływa pozytywnie na naczynia krwionośne, poprawia mikrokrążenie, stymuluje produkcję kolagenu, łagodzi stany zapalne, jest źródłem antyoksydantów.

BABO NATURALNE KOSMETYKI

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

organic fruitsorganic vegetablesorganic juicesorganic dried fruits
X
1
    1
    Twój koszyk